Zpět na články

Zábava pro všechny děti od 4 do 12 let 

Během letních prázdnin se u nás můžete mimo jiné těšit na několik turnusů letních táborů. Pořádáme je od letošního roku ve dvou variantách – s možností nocování v podsadových stanech i v příměstské variantě s přespáváním doma.

Letošní termíny:

19.7. – 23.7.2021 – Tábor už proběhl.
2.8. – 6.8.2021 – Tento termín bude pouze příměstský tábor. Tábor již proběhl.
16.8. – 20.8.2021 – Tábor již proběhl.

Při přihlášení a zaplacení zálohy mezi prvními 5 dětmi v termínu sleva 200 Kč! (Slevy již vyčerpány.)

Jelikož se na zámku zaměřujeme na hru divadla, i na táboře se budeme věnovat aktivitám typickým pro zámecký život a pro divadlo. Budeme nacvičovat krátké představení, které v pátek po skončení programu předvedeme rodičům. Jeho téma a tím i téma tábora i jeho náročnost si děti určí samy v prvním dni. Děti se mohou těšit také na aktivity typické pro princezny, rytíře a další obyvatele zámku, budou mít i příležitost dozvědět se spoustu nových informací o cestování nebo si vyzkoušet vědecké pokusy. Nebude chybět ani celotáborová hra.

Tábor bude obsahovat prvky Montessori výchovy.

Minimální počet dětí pro uskutečnění programu je 12. Minimální počet dětí s noclehem je 6. V případě nedostatku nocujících proběhne pouze příměstský tábor. Maximální kapacita tábora je 30 dětí, z toho 20 na přespání, můžete se tedy těšit na menší skupinky a individuální přístup.

Příměstská varianta (cena 2500 Kč)

Základní cena pro pobyt na zámku 7:00 – 16:00 s obědem a dvěma svačinami je 2500 Kč (příjezd i odvoz kdykoliv v tomto intervalu).
Pokud byste měli zájem o ranní snídani pro dítě, je možná za příplatek 30 Kč/den (je možné kdykoliv dokoupit na místě).
Je také možné zůstat na programu s přespávacím táborem až do 19:00 včetně večeře, to je možné za příplatek 100 Kč/den (za celý tábor 500 Kč).

Zálohu 1000 Kč je třeba zaplatit nejpozději 30 dní před začátkem tábora, při pozdějším přihlášení do 5 dní od odeslání přihlášky. Zbytek musí dorazit na účet před začátkem tábora nebo být zaplacen hotově při nástupu. Účet pro platbu je 2800798734/2010.

Pokud by vám nevyhovovaly časy převzetí dítěte nebo byste měli zájem o vlastní stravu, je možná individuální domluva.

Přespávací varianta (cena 3500 Kč)

Základní cena pro pobyt na zámku od neděle 16:00 do pátku 19:00 se snídaní, obědem, večeří, dvěma až třemi svačinami a nocováním v podsadových stanech je 3500 Kč (příjezd i odvoz kdykoliv v tomto intervalu). Dopravu je třeba zařídit si samostatně, pokud byste měli však problémy ať už s dopravou nebo s časy, ozvěte se nám a pokusíme se něco vymyslet.

Program bude společný s příměstským táborem (bude ale obsahovat večerní program navíc).

Na tábor je třeba přivézt si do stanu vlastní spacák a karimatku.

Zálohu 1000 Kč je třeba zaplatit nejpozději 30 dní před začátkem tábora, při pozdějším přihlášení do 5 dní od odeslání přihlášky. Zbytek musí dorazit na účet před začátkem tábora nebo být zaplacen hotově při nástupu. Účet pro platbu je 2800798734/2010.

Pokud by vám nevyhovovaly časy převzetí dítěte nebo byste měli zájem o vlastní stravu, je možná individuální domluva.

Storno podmínky

Pokud bude tábor zrušen z důvodu vládních nařízení nebo z jiného důvodu z naší strany (např. nedostatečný počet dětí), bude vám vrácena celá zaplacená částka do 7 dní od oznámení zrušení.

O nedostatečném počtu dětí bychom vás informovali nejpozději 30 dní před začátkem tábora.

Pokud budete rušit pobyt z vaší strany:

  • Pokud zrušíte před zaplacením zálohy, nebude vám účtováno nic
  • Pokud dojde ke zrušení po zaplacení zálohy, ale alespoň 30 dní před začátkem tábora, bude vám účtován administrativní poplatek 500,- a zbytek vám bude vrácen.
  • Pokud dojde ke zrušení po zaplacení zálohy později než 30 dní před začátkem tábora a dříve než 7 dní před začátkem tábora, bude vám vrácena pouze částka zaplacená nad výši zálohy.
  • Pokud dojde ke zrušení později než 7 dní před začátkem tábora, nebude vráceno nic.

Výjimkou z těchto podmínek je doložení nemoci lékařem nebo sehnání náhradníka. V takovém případě vám bude účtován pouze administrativní poplatek 200 Kč, při sehnání náhradníka na stejnou nebo cenově vyšší variantu bude vrácena částka celá.

Napsáno dne autorem

pohadkovyzamekadmin

Rubriky: Žádná rubrika
Štítky:
Žádné štítky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.