Senioři

Nabízíme programy i pro senior centra, kluby a tak dále. Klidná a pohodová atmosféra, příjemné posezení jak v zámku, tak na nádvoří, i v kulturním sále. Dále je možnost si v areálu zámku zakoupit různé občerstvení, káva a podobně.
Jestli tedy hledáte příjemný výlet do nevšedního areálu se zajímavým programem, tak se stačí domluvit na telefonním čísle 724279514.


Co je v ceně vstupného?

Za 20,- Korun na osobu máte nejen přístup do areálu zámku Horní Libchava a to včetně venkovního posezení a při špatném počasí i do kulturního sálu, kde je posezení se stoly. A dále máte možnost fotit cokoliv v areálu.


Nevšední historicko-cestovatelská prohlídka zámku?

Prohlídka se zaměřuje podle Vašeho zájmu, buď více na historii zámku, nebo na dobrodružství cestovatele Oldřicha Kiliána. Při prohlídce se sice musí překonat schody, ale libovolně si můžete v průběhu prohlídky sedat a tempo prohlídky záleží jen na Vás.


Jak probíhá cestovatelské promítání?

V klidu si sednout v kulturním sále, sledovat fotky majitele zámku z cest na promítačce a k nim poslouchat zajímavý komentář. Jestli Vám tohle zní přívětivě, tak je tento program právě pro Vás.


Proč opékání buřtů?

Není nad to si sednout k ohništi a bez starostí si popovídat u opékání buřtů. Můžete si přivést vlastní podle chuti, nebo to můžete nechat na nás.


Jak vypadá soutěžní křížovka o ceny?

Tento program ve Vás jistě probudí soutěžního ducha, protože se bude hrát o několik zajímavých etnických cen z různých zemí. Soutěž obvykle probíhá v kulturním sále, ale pokud bude zámjem, tak může klidně probíhat i na venkovním posezení na čerstvém vduchu. Tam dostanete vše co potřebujete k soutěžení a pak už to bude jen na Vás. Bude se jednat o především zeměpisné znalosti, ale nebojte se. Pokud navštívíte prohlídku zámku a budete pozorně poslouchat, tak dostanete veškeré informace. A vyhravá prvních pár, kteří vyplní vše.