Rodiny s dětmi

Areál zámku otevřený každou sobotu od 6.4. do 28.9.

Areál můžete navštívit jakoukoliv sobotu a vždy na Vás bude čekat program pro děti. V některá data se zde konají hlavní pohádkové akce, kde hrajeme, až na vyjímky, pokaždé jiné pohádky. Ve zbylé soboty na Vás čeká letošní novinka Zámecká školička. Jednotlivé akce naleznete v Kalendáři akcí.


Sobotní pohádkové akce pro celou rodinu

Přibližně jednou za dva týdny v sobotu se na našem zámku konají tématicky zaměřené odpolední akce. Návštěvníci na nich mohou využívat všechny výhody areálu. Mají možnost podívat se na pohádkovou prohlídku zámku s princeznou, zhlédnout hlavní pohádku, malovat a vyrábět v dětské dílničce a hrát si ve venkovním dětském koutku. Celý den rozhodně nebudete mít problém dodržovat pitný režim, protože nealkoholické pítí, jako šťava, čaj a káva je v ceně vstupenky.

Můžete si prohlédnout kalendář našich akcí zde.


Zámecká školička

Novinka letošní sezony!

O víkendech, ve které se nekonají hlavní akce, nás stále můžete navštívit a nemusíte se bát, že byste se nudili. Děti si budou naučně hrát s princeznou a Vy si mezitím můžete dát něco dobrého u paní Kavenské v areálu zámku.


Dětské oslavy narozenin

V areálu zámku máte jedinečnou možnost uspořádat velkolepou dětskou narozeninovou oslavu, ve které máte velký výběr z různých programů vypsaných ceníku. Od naší zámecké pekařky si můžete dopředu objednat dort a občerstvení. Na zámek si můžete pozvat všechny babičky, dědečky, strýčky, tetičky a všechny kamarády, protože areál zámku je dost velký pro všechny.


Pohádková pondělí o prázdninách

Během letních prázdnin se nekonají velké tematické akce, ale každé pondělní odpoledne je možné na zámku zhlédnout jednu pohádku, navštívit dětskou dílnu a pohrát si v zámeckém areálu. Dle požadavků publika může proběhnout i prohlídka zámku naladěná buď historicky nebo pohádkově.

Areál zámku je o prázdninách otevřen i každou každou sobotu.


Dobroty paní Kavenské

Při hezkém počasí můžete často v našem areálu narazit na paní Kavenskou, u které si můžete koupit skvělé pečivo.