Strašidla na zámku

Datum / čas konání
02/11/2019
13:00 - 21:00


Po roce u nás zase ožijí strašidla na 8. ročníku úspěšné akce Strašidla na Pohádkovém zámku Horní Libchava. Vzhledem ke kapacitě zámku budou letos tři termíny, a to 19.10., 26.10., 2.11., takže si jistě každý najde ten, který se mu hodí nejvíce.

Budou Vás čekat pohádkové prohlídky zámku s Bílou paní od 13:00 do 18:00 a tématická pohádka pro děti v 15:15. (celý odpolední program od 13:00 do 18:00 včetně hlavní pohádky je vhodný pro děti od 4 let)

Mezitím bude probíhat doprovodný program: Strašidelná dětská dílna, Hrůzunahánějící stanoviště a další. Během dne si můžete zakoupit občerstvení u paní Kavenské nebo se napít zdarma (káva, čaj, šťáva) v dětské dílně. Tam budou probíhat i další aktivity, jako například malování na obličej za symbolickou cenu. V 19:00 začnou hrůzostrašné prohlídky sklepení. První prohlídky se bude strašit jen zlehka a postupně se dospěje až k prohlídkám, ze kterých budou mít i rodiče noční můry.

Akce se koná za každého počasí – v zámku sice bude zima, ale ohřát se lze v dětské dílně a v kulturním sále.

Vstupné :
Odpolední – děti a senioři 90,- Kč / dospělí 110,- Kč
– děti v masce 60,- Kč / dospělí v masce 80,- Kč

Prohlídky sklepení (v prodeji od 18:00) – 60,- Kč
– pro učastníky odpolední akce – 40,- Kč

Ke každé dětské vstupence dostanete dárek zdarma!

 

Vpravo nahoře můžete vidět plakát na tuto událost. Můžete ho jakkoliv sdílet, stahovat a tisknout, aby se o akci dozvěděli úplně všichni. 👻

Budeme také odměňovat ty, kteří si ho vyvěsí do auta (na zadní okna), na dveře do bytu, nebo kamkoliv na VÁŠ MAJETEK, kde ho uvidí ostatní. Poté stačí vyfotit a zaslat nám fotku do zpráv minimálně 7 dní před první akcí. (nejlépe na e-mail princezninodivadlo@gmail.com) Za splnění budete odměněni volnou vstupenkou pro jednoho dospělého. (ušetřite 110,- Kč) 📸

Děkujeme všem za pomoc a doufáme, že to bude tak skvělá akce jako předešlé ročníky. 🎃

Plakát můžete také stáhnout zde: http://leteckaposta.cz/222533415

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.