Strašidla na zámku

Datum / čas konání
02/11/2019
13:00 - 21:00


Po roce u nás zase ožijí strašidla na 8. ročníku úspěšné akce Strašidla na Pohádkovém zámku Horní Libchava. Vzhledem ke kapacitě zámku budou letos tři termíny, a to 19.10., 26.10., 2.11., takže si jistě každý najde ten, který se mu hodí nejvíce.

Budou Vás čekat pohádkové prohlídky zámku s Bílou paní od 13:00 do 18:00 a tématická pohádka pro děti v 15:15. (celý odpolední program od 13:00 do 18:00 včetně hlavní pohádky je vhodný pro děti od 4 let)

Mezitím bude probíhat doprovodný program: Strašidelná dětská dílna, Hrůzunahánějící stanoviště a další. Během dne si můžete zakoupit občerstvení u paní Kavenské nebo se napít zdarma (káva, čaj, šťáva) v dětské dílně. Tam budou probíhat i další aktivity, jako například malování na obličej za symbolickou cenu. V 19:00 začnou hrůzostrašné prohlídky sklepení. První prohlídky se bude strašit jen zlehka a postupně se dospěje až k prohlídkám, ze kterých budou mít i rodiče noční můry.

Akce se koná za každého počasí – v zámku sice bude zima, ale ohřát se lze v dětské dílně a v kulturním sále.

Vstupné :
Odpolední – děti a senioři 90,- Kč / dospělí 110,- Kč
– děti v masce 60,- Kč / dospělí v masce 80,- Kč

Prohlídky sklepení (v prodeji od 18:00) – 60,- Kč
– pro učastníky odpolední akce – 40,- Kč

Ke každé dětské vstupence dostanete dárek zdarma!

 

Vpravo nahoře můžete vidět plakát na tuto událost. Můžete ho jakkoliv sdílet, stahovat a tisknout, aby se o akci dozvěděli úplně všichni. 👻

Budeme také odměňovat ty, kteří si ho vyvěsí do auta (na zadní okna), na dveře do bytu, nebo kamkoliv na VÁŠ MAJETEK, kde ho uvidí ostatní. Poté stačí vyfotit a zaslat nám fotku do zpráv minimálně 7 dní před první akcí. (nejlépe na e-mail princezninodivadlo@gmail.com) Za splnění budete odměněni volnou vstupenkou pro jednoho dospělého. (ušetřite 110,- Kč) 📸

Děkujeme všem za pomoc a doufáme, že to bude tak skvělá akce jako předešlé ročníky. 🎃

Plakát můžete také stáhnout zde: http://leteckaposta.cz/222533415

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.