Sobotní pohádkové akce pro celou rodinu

Během pohádkové sezony se přibližně jednou za dva týdny v sobotu na našem zámku konají tematicky zaměřené odpolední akce.

Jako naši návštěvníci na nich múžete využívat všechny výhody areálu. Podívejte se na pohádkovou prohlídku zámku, hlavní pohádku v amfiteátru nebo v kulturním sále (dle počasí), malujte a vyrábějte v dětské dílničce a hrajte si v herničce nebo ve venkovním dětském zázemí.

Svačinu nemusíte nosit s sebou, občerstvení i nápoje lze zakoupit v zámecké cukrárně.

Můžete si prohlédnout kalendář našich akcí zde.

Vstupné se u jednotlivých akcí liší a bývá napsáno u každé akce zvlášť na plakátu.

Obvyklá cena vstupného na akci však bývá 80 Kč/děti a senioři a 110 Kč/dospělí. Dále je možné dokoupit pohádkovou či historickou (dle akce) prohlídku zámku za 60 Kč/osobu.

Pohádkové středy o prázdninách

Během letních prázdnin se nekonají velké tematické akce, ale některé středy odpoledne je možné na zámku zhlédnout jednu pohádku, navštívit dětskou dílnu a pohrát si v zámeckém areálu. Dle požadavků publika může proběhnout i prohlídka zámku naladěná buď historicky nebo pohádkově.

Pokud máte zájem o pohádkovou akci s naší účastí ve Vašich prostorách nebo o akci podle Vašich představ na zámku, koukněte se do nabídky pro firmy nebo se nám rovnou ozvěte.