Nabízíme programy i pro senior centra, kluby a tak dále. Klidná a pohodová atmosféra, příjemné posezení jak v zámku, tak na nádvoří, i v kulturním sále. Dále je možnost si v areálu zámku zakoupit různé občerstvení, kávu a podobně.
Jestli tedy hledáte příjemný výlet do nevšedního areálu se zajímavým programem, tak se stačí domluvit na telefonním čísle 722 717 720.


 

Co je v ceně vstupného?

V ceně máte přístup do areálu zámku Horní Libchava a to včetně venkovního posezení a při špatném počasí i do kulturního sálu, kde je posezení se stoly. Máte možnost fotit cokoliv v areálu. A dále zažijete prohlídku zámku a vyprávění o cestách majitele zámku.


 

Nevšední historicko-cestovatelská prohlídka zámku?

Prohlídka se zaměřuje podle Vašeho zájmu, buď více na historii zámku, nebo na dobrodružství cestovatele Oldřicha Kiliána. Při prohlídce se sice musí překonat schody, ale libovolně si můžete v průběhu prohlídky sedat a tempo prohlídky záleží jen na Vás.


 

Jak probíhá cestovatelské promítání?

V klidu si sednout v kulturním sále, sledovat fotky majitele zámku z cest na promítačce a k nim poslouchat zajímavý komentář. Jestli Vám tohle zní přívětivě, tak je tento program právě pro Vás.

 

Možnost domluvy na individuálním programu

Zavolejte nám nebo napište a jistě spolu dokážeme dohodnout nějakou nabídku na míru.