Cestovatel a dobrodruh, který roku 2010 koupil značně poničený hornolibchavský zámek a začal ho vlastníma rukama opravovat.
Zámek byl nejen bez inventáře, ale také bez oken, se střechou do které zatékalo, dřevomorkou v půdních trámech a podlahou pobitou linoleem. Všichni známí mu koupi zámku vymlouvali, ale zubožený zámek pana Kiliána přitahoval a natolik mu přirostl k srdci, že když první deštivý den, ještě před samotnou koupí, vystoupal na půdu a viděl, jak déšť ničí původní historické trámy, ihned přivezl kbelíky a začal vodu zachytávat a z půdy vylévat. Následovalo rozhodnutí zámek koupit a zachránit.
Po prvotních nejdůležitějších opravách následovala otázka: Co se zámkem bez inventáře?. Pan Kilián chtěl od samého začátku zámek zpřístupnit veřejnosti, ale nebylo zde mnoho věcí k vidění.
Protože ale od revoluce cestoval (procestoval přes 120 zemí celého světa) měl mnoho různých domorodých předmětů a nevšedních kousků nábytku. A tak na zámku vznikla jedinečná etnografická expozice zachycující nejen domorodé lidi, ale především samotné cesty pana Kiliána.
Z velké vojenské garáže, která stála vedle zámku, zřídil nejprve Ogoh bar, který byl ale v roce 2016 předělán na kulturní sál Ogoh. I v tomto kulturním sále pokračuje etnografická expozice. Celý zámecký areál má nádech nevšednosti a originality, stejně jako jeho majitel.
Pan Kilián v současnosti už cestuje jen příležitostně, stále ale uchvacuje nejen dobrodružnými příběhy z cest, ale také svým odhodláním a podnikavostí. I když je zámek „velké sousto“, buduje s velkým nasazením. A občas to opravdu není lehké.
Poslední rok se celý zámecký areál přizpúsobuje dětským návštěvníkům, pro které je zde většina kulturních akcí