Prohlídky zámku a etnografické výstavy

Pro turisty jsme připravili dva historicko-cestovatelské okruhy.

Na prvním, menším okruhu Vás provedeme etnografickou výstavou a povyprávíme Vám především o dobrodružstvích Oldřicha Kiliána. Dle Vašeho zájmu se můžeme také více zaměřit na historii samotného zámku.

Druhý, větší okruh je především pro pravé historické nadšence. Budete mít možnost prohlédnout si úplně celý zámek (kromě soukromých prostor, zahrnuje i malý okruh) a dozvědět se o něm cokoliv, co Vás bude zajímat.

Malý okruh je možné navštívit v otevírací době během letních prázdnin. Při zájmu o velký okruh nebo návštěvu mimo otevírací dobu je nutná rezervace předem na e-mailu info@pohadkovy-zamek.cz


V roce 2024 můžete v sobotu od 18:00 navštívit také pohádku a dokonce můžete na zámku přenocovat ve stanu. Více informací naleznete v události.

Každý pátek, sobotu a neděli od 5. 7. do 25. 8. 2024 pořádáme prohlídky našeho zámku. Speciální dětské prohlídky s princeznou jsou v sobotu v 17:00 a 17:30. Turistické prohlídky probíhají od 10 hodin a poslední začíná v 16:00. Běžně probíhají s tištěným či audioprůvodcem, pokud však jako skupina zaplatíte za prohlídku alespoň 300 Kč, může vás zámkem provést osobní průvodce.

Ceník víkendů na zámku:

Vstup do areálu
(nutno zakoupit k prohlídce či pohádce)
30 Kč / dospělí
20 Kč / senioři
děti ZDARMA
Prohlídka zámku90 Kč jednotné vstupnépři zájmu o osobního průvodce při turistických prohlídkách je nutné za prohlídku zaplatit minimálně 300 Kč/skupina
Sobotní pohádka v 18:0090 Kč jednotné vstupné
Turistické prohlídky v 10-16 hodin běžně probíhají s tištěným/audioprůvodcem, v sobotu v 17 a 17:30 zámkem provází princezna.