Zpět na události

Zúčastněte se dvoudenního Festivalu Pohádek a potkejte své oblíbené postavy – Chase z Tlapkové patroly, Mickeyho a Minnie, Olafa, Mášu a medvěda, princezny či draka. Můžete se s nimi rovnou pobavit a vyfotit.

Uvidíte pohádky od místních i vzdálených divadel, kapelu pro děti, loutkové divadlo, klauny. A možná přijde i kouzelník!

Ve večerních hodinách zažijete napínavou ohňovou show s názvem Plamínek lásky, zakončenou ohňostrojem.

Čeká vás také bohatý animační program včetně šermířských vystoupení, workshopů, tance, malování na obličej, dílniček a mnoho dalšího. Návštěvníci, kteří si zakoupí dvoudenní vstupenku, mají možnost nocování ve stanu se speciálním programem jako je například stezka odvahy.

A jako vždy se můžete zúčastnit pohádkové prohlídky našeho zámku, která se však platí zvlášť z důvodu omezené kapacity. Parkování je u nás zadarmo, přesto se vyplatí dorazit pěšky, na kole anebo MHD. Na každého, kdo na místo dorazí bez auta, čeká odměna.

Akce je omezena na 1000 účastníků denně. Zámecký areál vám nabídne jedinečný zážitek a nemusíte se obávat mnohatisícových davů. Vstupenky budou prodávány v několika vlnách, tak nakupte co nejdříve, ať vám neunikne zaváděcí cena.

Předprodej zahájen!

V případě zbývající kapacity, budou vstupenky k zakoupení i na místě, ovšem za dražší cenu.

Napsáno dne autorem

princezninod